Семінар для виробників сої та продуктів її переробки

27 червня 2018 р.

Семінар в Одесі для аграріїв, які хочуть збільшити свої прибутки, виробляючи та продаючи сою без ГМО. Методи перевірки на ГМО, вимоги контролюючих органів, ризики контамінації і як їх уникнути, та багато іншої корисної інформації.

Знижки на реактиви для ДНК електрофорезу ThermoFisherScientific

12 червня 2018 р.

Акція! До -40% на новітні рішення для оптимізації процесу ДНК електрофорезу та базові реактиви

Знижки -20% на набори для очищення плазмідної ДНК Zymo PURE

18 травня 2018 р.

БіоЛабТех ЛТД оголошує про знижки на набори для очищення плазмідної ДНК від Zymo Research. -20%  до кінця року!

Семінар «Інноваційні методи у клітинній біології»

10 травня 2018 р.

Запрошуємо Вас на головну подію цієї весни для фахівців з клітинної біології! Гарантуємо насичену програму і провідних лекторів, що готові поділитися власним досвідом – все для того, щоб наші українські науковці долучились до світових трендів напрямку!

Підсумки семінару "Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки"

16 квітня 2018 р.

Європейський Союз зацікавлений у поставці української не ГМ-сої, яка відповідає стандартам безпеки та якості. На жаль, багато українських виробників сої недостатньо обізнані з вимогами сертифікації та процедурою тестування продукції на наявність ГМО.

Семінар «Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки»

02 квітня 2018 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі з практичним тренінгом на тему «Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки», що відбудеться 11 квітня 2018 р. у місті Києві.

Безкоштовний вебінар від Greiner Bio-One

14 березня 2018 р.

Запрошуємо відвідати освітній вебінар: "Клітинні дослідження та реконструкція тканин із використанням продуктів лінійки ThinCert для культивування клітин" 22 березня, 2018 17.00 за київським часом

Акція: до -50% на продукти для ПЛР клонування

26 лютого 2018 р.

Компанія БіоЛабТех, ЛТД разом з провідним виробником інструментів для молекулярної біології Thermo Fisher Scientific оголошує о старті акції на продукти для ПЛР Клонування.

Cпектрофотометр DeNovix DS11 FX+ найкращий інструмент за версією Select Science

13 лютого 2018 р.

Компанія DeNovix - перша компанія - виробник інструментів life science, яка отримала платинове маркування якості The Seal of Quality! Відзнаку отримав спектрофотометр DeNovix DS11 FX+

Відкрита вакансія менеджера з продажів лабораторного обладнання

17 січня 2018 р.

Компанія БІОЛАБТЕХ, ЛТД відкриває вакансію менеджера з продажів з досвідом роботи у генетичній лабораторії. Ми шукаємо в команду людину, яка добре знається на генетиці та зацікавлена розвитку своїх здібностей у продажах.