Cпектрофотометр DeNovix DS11 FX+ найкращий інструмент за версією Select Science

13.02.2018

Чудова новина від наших партнерів - виробника найсучасніших спектрофотометрів американської компанії DeNovix.

Компанія DeNovix - перша компанія - виробник інструментів life science, яка отримала платинове маркування якості The Seal of Quality! Відзнаку отримав спектрофотометр DeNovix DS11 FX+.

The Seal of Quality (Знак якості) - це програма, що обирає найкращі продукти life science, за такими категоріями як простота використання, сервіс та вартість. DeNovix обрали за висновком більш ніж 200 респондентів, що надалі йому 4,9 бала з 5 можливих!

Модель DS-11 FX + являє собою комбінацію спектрофотометра з мікропотужностю (1 μL), кюветного спектрофотометра та чотириканального флюориметра, що дає змогу дослідникам виконати низку застосувань ультрафіолетових зон та флуоресценції. Користувачі DS-11 можуть швидко та точно кількісно оцінювати нуклеїнові кислоти та білки та виконувати надійний контроль якості зразків.

DS-11 FX + - це окремий пристрій з робочим програмним забезпеченням Android від DeNovix, з'єднанням із мережею Wi-Fi / Ethernet та рухомим сенсорним екраном HD. Кожен новий прилад не потребує обслуговування, ніколи не потребує повторного калібрування та підтримується провідною галузевою гарантією на три роки.

Вітаємо творців цього дивовижного пристрою і радіємо за наших дослідників, що мають змогу працювати з найкращими світовими пристроями!

Відкрита вакансія менеджера з продажів лабораторного обладнання

Компанія БІОЛАБТЕХ, ЛТД відкриває вакансію менеджера з продажів з досвідом роботи у генетичній ла...

Тест-смужки для визначення мікотоксинів

Тест-смужки QuickToxTM – це швидкий і надійний спосіб аналізу зерен кукурудзи, пшениці і ячменю н...

Відкрита вакансія Науковий консультант

Компанія ТОВ "БІОЛАБТЕХ ЛТД" відкриває вакансію Науковий консультант / молекулярний біолог. Шукає...

Українські вчені отримали рожевий спектрофотометр DeNovix

У березні 2017 року компанія DeNovix провела розіграш унікального рожевого спектрофотометра/флуор...