Підсумки семінару "Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки"

16.04.2018

Європейський Союз зацікавлений у поставці української не ГМ-сої, яка відповідає стандартам безпеки та якості. На жаль, багато українських виробників сої недостатньо обізнані з вимогами сертифікації та процедурою тестування продукції на наявність ГМО. Нестача інформації про основні правила сертифікації часто не дає нашим виробникам швидко зайняти вільні ринкові ніші, що постійно з’являються завдяки зростанню попиту на сою та продукти її переробки у ЄС. Саме тому компанія БіоЛабТех та наші партнери - асоціація «Дунайська Соя» провели семінар «Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки», що був присвячений важливим питанням транспортування української сої на ринок ЄС і методикам тестування сої на ГМО.

Оксана Просоленко, керівник Регіонального представництва Асоціації «Дунайська Соя» в Україні, виступила з цікавою лекцією щодо перспектив поставок української сої до країн ЄС, а Володимир Пугачов познайомив присутніх із стандартами Асоціації «Дунайська Соя».

Завідувач лабораторії ДП «Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки академіка ім. Л.І.Медведя» Алла Грінько розповіла про сучасні підходи до хіміко-аналітичних досліджень харчових продуктів, зокрема про дослідження української сої на наявність пестицидів. Її колега Сергій Колесник присвятив свій виступ питанням українського та європейського законодавства у сфері регулювання безпечності харчових продуктів.

Фахівець з продукції компанії БіоЛабТех Олена Драгущенко зацікавила присутніх на семінарі лекцією про швидкий аналіз сої на наявність ГМО за допомогою приладу QuickScan. Також Олена детально розповіла про сучасні методи детекції ГМО. Під час практичної частини семінару Олена Драгущенко продемонструвала можливості приладу QuickScan – в цьому їй змогли допомогли усі бажаючі.

Ми сподіваємось, що семінар «Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки» - ще один крок до вирішення важливих економічних питань українського агробізнесу.

Компанія БіоЛабТех дякує всім гостям та співорганізаторам за чудовий семінар та інформативні доповіді!

Шукаємо менеджера з продажу лабораторного обладнання!

Компанія БіоЛабТех ЛТД шукає менеджера з продажу лабораторного обладнання! Якщо Ви умієте та баж...

Прийміть DeNovix Challenge - виграйте унікальні призи від DeNovix Inc.

Конкурс! Переможці конкурсу отримають: безкоштовне тестування спектофотометра Denovix протягом ти...

Семінар для виробників сої та продуктів її переробки

Семінар в Одесі для аграріїв, які хочуть збільшити свої прибутки, виробляючи та продаючи сою без ...

Знижки на реактиви для ДНК електрофорезу ThermoFisherScientific

Акція! До -40% на новітні рішення для оптимізації процесу ДНК електрофорезу та базові реактиви