• CO_2 Інкубатори
  • Рокери / Шейкери / Ротатори
  • Аспиратори / Промивачі планшетів / Вакуумні колектори
  • Системи очистки води
  • Фотометри
  • Центрифуги / Вортекси
  • Шафи біобезпеки

Biosan

Міні рокер-шейкер, MR-1

Отримати пропозицію

Міні рокер-шейкер, MR-1 ідеально підходить для відмивання міні-гелів після електрофорезу, для проведення Нозерн-, Саузерн-, Вестерн-блотів.

Аспіратор FTA-1 з колбою-пасткою (на 1 літр) та аспіраційним мікробіологічним фільтром

Отримати пропозицію

Аспіратор FTA-1 з колбою-пасткою (на 1 літр) та аспіраційним мікробіологічним фільтром створений для якісної аспірації (видалення) слідів спирту (або буферу) зі стінок пробірок.

Вортекс персональний V-1 plus

Отримати пропозицію

Вортекс V-1 plus створений для перемішування розчинів і суспензій клітин у пробірках. Принцип роботи заснований на дії віброексцентріка на пробірку.

Мульти-ротатор Multi Bio RS-24

Отримати пропозицію

Мультиротатор можна використовувати у процесі проведення широкого ряду експериментів в сучасних Life Sciences лабораторіях: для реакцій гібридизації, вирощування клітин, відмивання гелів, м'якої екстракції і гомогенізації біологічних компонентів в розчинах.

Аспіратор FTA-2і з колбою-пасткою

Отримати пропозицію

Аспіратор FTA-2і з колбою-пасткою (на 2 літри) та аспіраційним мікробіологічним фільтром розроблений для зручного та швидкого видалення залишків рідин із стінок пробірок.

Центрифуга-вортекс MultiSpin MSC-3000

Отримати пропозицію

Повністю автоматизований пристрій Мультиспін MSC-3000  реалізує «смс-алгоритм» для 12 пробірок одночасно, що дозволяє значно економити час. Необхідний інструмент для ПЛР-аналізу.

Бокс для стерильних робіт із ДНК/РНК

Отримати пропозицію

Настільний бокс для стерильних робіт UVT-S-AR забезпечує надійний захист від контамінації у процесі роботи з ДНК-пробами.

Мікропланшетний фотометр HiPo MPP-96 від BioSan

Отримати пропозицію

Мікропланшетний фотометр HiPo MPP-96 від BioSan- це компактний, настільний пристрій для вимірювання результатів ІФА та мікробіологічних досліджень в 96-луночних мікропланшетах.

Інкубатор СО₂ S-Bt Smart BioTherm

Отримати пропозицію

Інкубатор СО₂ S-Bt Smart BioTherm - вдалий вибір для роботи в області клітинної біології (культивування клітин і тканин тварин), молекулярної біології (аналіз ДНК/РНК, реакції гібридизації), біотехнологій (синтез цільового білка) та імунології (синтез антитіл і інших білків імунної системи).

Система надчистої води Labaqua HPLC

Отримати пропозицію

Система надчистої води Labaqua HPLC - це багатофункціональна система очистки води. Для отримання надчистої та чистої води з системою Labaqua HPLC потрібна лише водопровідна вода.

Промивач планшетів автоматичний 3D-IW8, Inteliwasher

Отримати пропозицію

Промивач планшетів автоматичний 3D-IW8, Inteliwasher - це повністю програмований пристрій для промивання 96-лункових планшетів.

Мініцентрифуга лабораторна Microspin 12

Отримати пропозицію

Персональна міні-центрифуга Microspin 12 застосовується при виділенні РНК/ДНК, осадженні біологічних компонентів, в біохімічних та хімічних тест-аналізах мікропроб речовин. Кутовий ротор призначений для 12 мікропробірок типу Еппендорф, а також для спін-колонок.