Запрошуємо на семінар-демонстрацію «Контроль якості зернових на українському ринку. Проблематика ГМО та мікотоксинів» 18 квітня в Одесі!

26.03.2019

Компанія БіоЛабТех запрошує Вас завітати на семінар-демонстрацію «Контроль якості зернових на українському ринку. Проблематика ГМО та мікотоксинів», що відбудеться 18 квітня 2019 року в Одесі! Раді повідомити, що наш співорганізатор - Одеський Національний університет імені І.І. Мечникова (Біологічний факультет)!

Фахівці компанії БіоЛабТех, ЛТД прочитають наступні лекції:

  1. Лабораторні та польові методи визначення ГМО: принцип роботи, порівняння та аналіз результатів. Створення лабораторії по визначенню ГМО «під ключ». Доповідач – Анна Пастиря, фахівець з продукції та технічної підтримки, БіоЛабТех, ЛТД.
  2. QuickScan ІІ - рішення для кількісного експрес-аналізу з визначення ГМО. Особливості пробопідготовки для аналізу. Доповідач – Олександр Яценко, провідний фахівець напрямку контроль якості безпеки продукції АПК, БіоЛабТех, ЛТД.
  3. Лабораторне визначення мікотоксинів експрес-тестами та методом ІФА. Доповідач – Олександр Яценко, провідний фахівець напрямку контроль якості безпеки продукції АПК, БіоЛабТех, ЛТД.

У програму семінару входитиме демонстрація рідеру QuickScan ІІ !

Наші фахівці продемонструють, як правильно використовувати тест-смужки від Envirologix для визначення ГМО та мікотоксинів у зернових культурах та як користуватися рідером QuickScan ІІ для аналізу тест-смужок.

Отже, де Ви зможете це все побачити та почути - Одеський Національний університет імені І.І. Мечникова, Біологічний факультет (м.Одеса, Шампанський провулок, 2, ауд. 27).

Інформація про точний початок та тривалість семінару буде опублікована найближчим часом на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/Biolabtech.Ltd/ та надіслана учасникам, що зареєструвалися, на електронну пошту.

Участь у семінарі безкоштовна, Вам потрібно лише зареєструватися за посиланням нижче та отримати лист-підтвердження на пошту.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!

Швидкий старт! Пакетна пропозиція для детекції мікотоксинів за унікальною ціною!

Отримайте спеціальну ціну на пакетну пропозицію для детекції мікотоксинів у кукурудзі та продукта...

Найбільший вибір високоякісних антитіл Abcam відтепер в Україні

Компанія Біолабтех в березні цього року стала ексклюзивним дистриб'ютором Abcam в Україні. Всі пр...

Запрошуємо на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" !

Запрошуємо 10 квітня на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" з лекція...

Запрошуємо на семінар "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин"

Запрошуємо на семінар для аграріїв "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сорті...