News

Targeted solutions for the diagnosis of hereditary and oncological diseases

Aug. 20, 2019

We`re glad to invite you at the seminar "Targeted solutions for the diagnosis of hereditary and oncological diseases", which will be held on September 18 in Kiev!

Акція "Швидкий старт" триває до 31 липня!

July 11, 2019

Компанія спільно з партнером Envirologix Inc. пропонує акційну пакетну пропозицію для точної і швидкої детекції мікотоксинів у різних агрокультурах!

Відкрита реєстрація на семінар «Оптимізація контролю якості сільськогосподарської продукції» в Одесі

July 8, 2019

Основні питання, які будемо розглядати протягом заходу: 1.Контроль якості продукції, сучасні методи та оптимізація. 2. Як запобігти рекламації при експорті? 3. Та інші....

Запрошуємо на роботу менеджера з продажу лабораторного обладнання

June 11, 2019

Запрошуємо на роботу! Відкрито вакансію "Менеджер з продажу лабораторного обладнання (медико-генетичні лабораторії)". Робота в центрі Києва. Офіційне працевлаштування.

БіоЛабТех - торговельний партнер компанії New England Biolabs Inc. в Україні!

May 7, 2019

Чудова новина для поціновувачів якісних реактивів! Наша компанія тепер є торговельним партнером продукції New England Biolabs Inc. (NEB) в Україні! Найбільша частина продуктової лінійки NEB - це ензими для геномних досліджень.

Швидкий старт! Пакетна пропозиція для детекції мікотоксинів за унікальною ціною!

July 9, 2019

Отримайте спеціальну ціну на пакетну пропозицію для детекції мікотоксинів у кукурудзі та продуктах її переробки, пшениці, сої, вівсі, сорго, ячмені та в інших сільськогосподарських культурах!

Найбільший вибір високоякісних антитіл Abcam відтепер в Україні

May 7, 2019

Компанія Біолабтех в березні цього року стала ексклюзивним дистриб'ютором Abcam в Україні. Всі продукти Abcam вже доступні для замовлення

Запрошуємо на семінар-демонстрацію «Контроль якості зернових на українському ринку. Проблематика ГМО та мікотоксинів» 18 квітня в Одесі!

March 26, 2019

Компанія БіоЛабТех запрошує Вас завітати на семінар-демонстрацію «Контроль якості зернових на українському ринку. Проблематика ГМО та мікотоксинів», що відбудеться 18 квітня 2019 року в Одесі! Раді повідомити, що наш співорганізатор - Одеський Національний університет імені І.І. Мечникова (Біологічний факультет)!

Запрошуємо на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" !

March 18, 2019

Запрошуємо 10 квітня на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" з лекціями про практичне застосування мікроскопії від українських науковців та фахівців біотехнологічних компаній.

Запрошуємо на семінар "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин"

Nov. 14, 2018

Запрошуємо на семінар для аграріїв "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин. ПЛР, CRISPR-Cas9, секвенування, цитофлуориметрія, кваліфікаційна експертиза"! Місце та час проведення - 5 грудня в конференц-залі готелю Либідь.