News

Акція "Швидкий старт" триває до 31 липня!

July 11, 2019

Компанія спільно з партнером Envirologix Inc. пропонує акційну пакетну пропозицію для точної і швидкої детекції мікотоксинів у різних агрокультурах!

Відкрита реєстрація на семінар «Оптимізація контролю якості сільськогосподарської продукції» в Одесі

July 8, 2019

Основні питання, які будемо розглядати протягом заходу: 1.Контроль якості продукції, сучасні методи та оптимізація. 2. Як запобігти рекламації при експорті? 3. Та інші....

Запрошуємо на роботу менеджера з продажу лабораторного обладнання

June 11, 2019

Запрошуємо на роботу! Відкрито вакансію "Менеджер з продажу лабораторного обладнання (медико-генетичні лабораторії)". Робота в центрі Києва. Офіційне працевлаштування.

БіоЛабТех - торговельний партнер компанії New England Biolabs Inc. в Україні!

May 7, 2019

Чудова новина для поціновувачів якісних реактивів! Наша компанія тепер є торговельним партнером продукції New England Biolabs Inc. (NEB) в Україні! Найбільша частина продуктової лінійки NEB - це ензими для геномних досліджень.

Швидкий старт! Пакетна пропозиція для детекції мікотоксинів за унікальною ціною!

July 9, 2019

Отримайте спеціальну ціну на пакетну пропозицію для детекції мікотоксинів у кукурудзі та продуктах її переробки, пшениці, сої, вівсі, сорго, ячмені та в інших сільськогосподарських культурах!

Найбільший вибір високоякісних антитіл Abcam відтепер в Україні

May 7, 2019

Компанія Біолабтех в березні цього року стала ексклюзивним дистриб'ютором Abcam в Україні. Всі продукти Abcam вже доступні для замовлення

Запрошуємо на семінар-демонстрацію «Контроль якості зернових на українському ринку. Проблематика ГМО та мікотоксинів» 18 квітня в Одесі!

March 26, 2019

Компанія БіоЛабТех запрошує Вас завітати на семінар-демонстрацію «Контроль якості зернових на українському ринку. Проблематика ГМО та мікотоксинів», що відбудеться 18 квітня 2019 року в Одесі! Раді повідомити, що наш співорганізатор - Одеський Національний університет імені І.І. Мечникова (Біологічний факультет)!

Запрошуємо на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" !

March 18, 2019

Запрошуємо 10 квітня на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" з лекціями про практичне застосування мікроскопії від українських науковців та фахівців біотехнологічних компаній.

Запрошуємо на семінар "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин"

Nov. 14, 2018

Запрошуємо на семінар для аграріїв "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин. ПЛР, CRISPR-Cas9, секвенування, цитофлуориметрія, кваліфікаційна експертиза"! Місце та час проведення - 5 грудня в конференц-залі готелю Либідь.

Kyiv Non-Coding Meeting 2018 - Non-coding RNAs and CRISPR-Cas9 System

Oct. 26, 2018

Kyiv Non-Coding Meeting 2018 (Non-coding RNA`s & CRISPR-Cas9 System) 21/11/2018