Запрошуємо на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" !

18 березня 2019 р.

Запрошуємо 10 квітня на конференцію "Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин" з лекціями про практичне застосування мікроскопії від українських науковців та фахівців біотехнологічних компаній.

Запрошуємо на семінар "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин"

14 листопада 2018 р.

Запрошуємо на семінар для аграріїв "Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин. ПЛР, CRISPR-Cas9, секвенування, цитофлуориметрія, кваліфікаційна експертиза"! Місце та час проведення - 5 грудня в конференц-залі готелю Либідь.

Конференція Kyiv Non-Coding Meeting 2018

26 жовтня 2018 р.

Унікальна конференція на межі біотехнологій майбутнього та персоналізованої медицини. 21/11/2018 Ви дізнаєтесь про роль некодувальних елементів геному у сучасних фундаментальних та прикладних дослідженнях

Презентація нового рідера для тест-смужок на ГМО та мікотоксини

05 жовтня 2018 р.

Запрошуємо всіх аграріїв на Cемінар з проблематики мікотоксинів та ГМО і презентацію нового революційного рідера для тест-смужок.

Шукаємо менеджера з продажу лабораторного обладнання!

17 серпня 2018 р.

Компанія БіоЛабТех ЛТД шукає менеджера з продажу лабораторного обладнання! Якщо Ви умієте та бажаєте продавати і маєте профільну освіту - запрошуємо до нас роботу!

Прийміть DeNovix Challenge - виграйте унікальні призи від DeNovix Inc.

31 липня 2018 р.

Конкурс! Переможці конкурсу отримають: безкоштовне тестування спектофотометра Denovix протягом тижня у власній лабораторії; Спеціальний набір реактивів для Denovix

Семінар для виробників сої та продуктів її переробки

27 червня 2018 р.

Семінар в Одесі для аграріїв, які хочуть збільшити свої прибутки, виробляючи та продаючи сою без ГМО. Методи перевірки на ГМО, вимоги контролюючих органів, ризики контамінації і як їх уникнути, та багато іншої корисної інформації.

Знижки -20% на набори для очищення плазмідної ДНК Zymo PURE

18 травня 2018 р.

БіоЛабТех ЛТД оголошує про знижки на набори для очищення плазмідної ДНК від Zymo Research. -20%  до кінця року!

Семінар «Інноваційні методи у клітинній біології»

10 травня 2018 р.

Запрошуємо Вас на головну подію цієї весни для фахівців з клітинної біології! Гарантуємо насичену програму і провідних лекторів, що готові поділитися власним досвідом – все для того, щоб наші українські науковці долучились до світових трендів напрямку!

Підсумки семінару "Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки"

16 квітня 2018 р.

Європейський Союз зацікавлений у поставці української не ГМ-сої, яка відповідає стандартам безпеки та якості. На жаль, багато українських виробників сої недостатньо обізнані з вимогами сертифікації та процедурою тестування продукції на наявність ГМО.